right direction
left direction

Торгова марка Plint - це компанія професіоналів, яка упродовж 5 років, активно розвивається на ринку товарів для ремонту і будівництва. Починалося усе з реалізації продукції зарубіжних виробників. Основні упори були поставлені на побудову стійкої ділерської мережі і маркетингові дослідження. Думки представників в регіонах, опитування кінцевих споживачів, а також тісні рамки умов співпраці вплинули на плани і напрямок розвитку компанії. У певний момент було прийнято рішення зайнятися виробництвом товарів з ПВХ і алюмінієвого профілю, щоб створити якісний продукт, що з одного боку конкурує і перевершує імпортні зразки, а з іншого боку - доступніший в плані ціни. На даний момент, основними товарними групами ТМ "Plint" є плінтуси в асортименті і алюмінієві поріжки, також в асортименті.

Як компанія з власними виробничими ресурсами, Plint може робити  індивідуальні і ексклюзивні пропозиції, усім, кому цікаві наша якість, принципи роботи і можливості.

Запрошуємо Вас вивчити нашу продукцію, ознайомитися з рекламними матеріалами і написати нам про те, що конкретно Вас зацікавило. Подзвонивши нам, Ви зможете замовити презентацію у себе в офісі. Вивчити зразки плінтусів і поріжків Plint не виходячи з офісу - один з кроків назустріч взаємовигідній співпраці!

Ми раді Вам!

Опитування

Ви віддаєте перевагу продукції виробництва:

України - 40%
Росії - 0%
Польщі - 20%
Румунії - 0%
Китаю - 40%

Всього голосів: 5
Опрос закончен : грудня 28, 2013

65033, Україна, г. Одеса вул. Чорноморського козацтва д.115, оф. 315-316
Тел: 067-487-21-91 Факс: (048) 750-31-13
E-mail: plint@plint.ua